
















Opis nieruchomości
Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, Prądnik Czerwony, ulica Marchołta.Mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 usytuowane na piątym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2008 roku.
Mieszkanie posiada balkon.
Kuchnia połączona z salonem, umeblowana i wyposażona.
W łazience wanna, razem wc.
Ogrzewanie indywidualne gazowe.
Czynsz administracyjny 250 pln.
Możliwość zakupu garażu (dodatkowo płatny 45 000 pln).
W okolicy: ul. Dobrego Pasterza, Bohomolca, szkoła podstawowa, przedszkole, Park Wodny, Multikino, centrum handlowe Krokus, Biedronka.
Więcej ofert mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w tej lokalizacji: www.duodom.com.pl.
Przeglądaj również oferty nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Krakowie na stronie duodom na Facebooku.
W ramach współpracy bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu.
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
W przypadku sporów dotyczących nieruchomości oferujemy usługi mediacji w celu znalezienia satysfakcjonującego obie strony rozwiązania.
Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć na stronie: mediacje.kolbuszewska.pl .
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły
balkonów/tarasów 6,00 m²