







Opis nieruchomości
Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, Kurdwanów, ulica Wysłouchów.Mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80-tych.
Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, nowe tynki, okna pcv, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowe grzejniki.
Mieszkanie posiada balkon.
Ekspozycja wschód-zachód.
Pokoje oddzielne o powierzchni 20,5 i 11,9 m2.
Kuchnia (6,1 m2) oddzielna, umeblowana i wyposażona.
Łazienka (3,2 m2) z kabiną prysznicową oraz wc.
Ogrzewanie centralne miejskie, ciepła woda miejska.
Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 5 m2).
W okolicy: ul. Witosa, Halszki, Stojałowskiego, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, centrum handlowe Bonarka, Biedronka, plac targowy, tramwaj.
Więcej ofert mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w tej lokalizacji: www.duodom.com.pl.
Przeglądaj również oferty nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Krakowie na stronie duodom na Facebooku.
W ramach współpracy bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu.
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Udostępnij